м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Розклад студента призначений для відображення у зазначеному діапазоні дат розкладу занять студента на вибраному факультеті, спеціальності, курсі, групи. Сервіс оснащений функцією друку і колірної індикації змінених занять за вказаний проміжок часу.

Даний модуль призначений для перегляду розкладу занять обраного студента у зазначений проміжок часу. Актуальна інформація надходить з бази даних АСУ університету 'Розклад занять'.
1) Блок №1 призначений для вибору необхідного студента. Для цього потрібно послідовно вибрати факультет, спеціальність, курс, групу, а потім прізвище студента.
За умовчанням на екрані відображається перший у списку факультет, перша спеціальність цього факультету, курс, група, студент. При наведенні курсору на поле з прізвищем та ініціалами студента, з'являється спливаюче вікно, де відображається детальна інформація про нього.


2) Блок №2 призначений для швидкого пошуку студента на прізвище.


3) Блок №3 призначений для вказівки діапазону дат для перегляду розкладу занять.


4) Блок №4 призначений для вказівки періоду індикації вироблених в розкладі змін. Після завдання кількості днів, в сітці розкладу на рожевому фоні будуть відображені заняття, додані або змінені в заданий діапазон часу.


5) У блоці №5 при наведенні курсору в поле номера пари, з'являється спливаюча підказка з часом початку і закінчення обраної пари.


6) У блоці №6 для отримання детальної інформації про обране заняття (повна назва дисципліни, тип заняття, аудиторія, ПІБ викладача, дата додавання пари до розкладу) необхідно виконати клацання лівої кнопки миші у відповідному полі.