м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Розклад викладача призначений для відображення у зазначеному діапазоні дат розкладу занять викладача на будь якій кафедрі. Сервіс оснащений функцією друку і колірної індикації змінених занять за вказаний проміжок часу.

Даний модуль призначений для перегляду розкладу занять обраного викладача в зазначений діапазон дат. Актуальна інформація надходить з бази даних АСУ університету 'Розклад занять'.
1) Блок №1 призначений для вибору необхідного викладача. Для цього потрібно вибрати назву кафедри, а потім викладача. за замовчуванням на екрані відображається перша в списку кафедра і перший викладач цієї кафедри. При наведенні курсору на поле з прізвищем та ініціалами викладача, з'являється спливаюче вікно, де відображається повна інформація про нього.


2) Блок №2 призначений для швидкого пошуку викладача по прізвищу.


3) Блок №3 призначений для вказівки діапазону дат для перегляду розкладу занять.


4) Блок №4 призначений для вказівки періоду індикації вироблених в розкладі змін. Після завдання кількості днів, в сітці розкладу на рожевому фоні будуть відображені заняття, додані або змінені в заданий діапазон часу.


5) У блоці №5 при наведенні курсору в поле номера пари, з'являється спливаюча підказка з часом початку і закінчення вибраної пари.


6) У блоці №6 для отримання детальної інформації про обраний занятті (повна назва дисципліни, тип заняття, група, аудиторія, дата додавання пари до розкладу) необхідно виконати клацання лівої кнопки миші у відповідному полі.