м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Поселення призначений для можливості розселення викладачів, студентів чи гостей за наявними гуртожитками або готельними номерами. Спеціальна таблиця відображає всю інформацію про певний номер або кімнату (кількість проживаючих осіб, кількість вільних місць, піб мешканців тощо). Сервіс має функцію підтвердження поселення, що дозволяє повідомляти людину про поселення у те чи інше місце.

Даний модуль призначений для автоматизації процесу розселення викладачів, студентів і гостей ВУЗу за наявними гуртожитках та номерами.


1) Блок №1 призначений для зазначення прізвища студента, викладача чи гостя, якого необхідно поселити в вказаний часовий інтервал. Для швидкого пошуку студента чи викладача по прізвищу необхідно скористатися кнопкою 'Довідник'.


2) Блок №2 призначений для відображення короткого розкладу викладачів, обраних в блоці № 1. Клітинки таблиці на синьому фоні означають наявність занять у визначений день. Клітинки зеленого фону означають день вильоту і день прильоту викладача(Наприклад: М - Москва, Ж - Женева). При наведенні на прізвище викладача відображається кафедра, на якій він працює.


3) Блок №3 призначений для перегляду інформації про кімнату. Кожна клітинка містить число людей, що проживають в даний момент в номері. Колір сигналізує про те, хто конкретно зараз заселений: білий фон - студент, жовтий фон - викладач, зелений фон - гість. Дні поселення та виселення відзначені відповідно літерами П і В. Щоб переглянути детальну інформацію про конкретну кімнату в конкретний день необхідно зробити клацання мишею на відповідну клітинку. У вікні відображається П.І.Б. проживаючого, дні поселення і виселення. Для передчасного виселення з кімнати необхідно натиснути на хрестик праворуч від прізвища.


4) Блок №4 призначений для відображення короткого розкладу викладачів, обраних в блоці № 1. Клітинки таблиці на синьому фоні означають наявність занять у визначений день. Клітинки зеленого фону означають день вильоту і день прильоту викладача(Наприклад: М - Москва, Ж - Женева). При наведенні на прізвище викладача відображається кафедра, на якій він працює.


5) Блок №5