м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Розклад академічекой групи призначений для відображення у зазначеному діапазоні дат розкладу занять академічної групи на вибраному факультеті, спеціальності та курсі. Сервіс оснащений функцією друку і колірної індикації змінених занять за вказаний проміжок часу.

Даний модуль призначений для перегляду розкладу занять вибраної академічної групи у вказаний проміжок часу.
Актуальна інформація надходить з бази даних АСУ університету 'Розклад занять'.


1) Блок № 1 призначений для вибору необхідної академічної групи. Для цього потрібно послідовно вибрати факультет, спеціальність, курс, а потім групу.
(за замовчуванням на екрані відображається перший у списку факультет, перша спеціальність цього факультету, курс, група. Якщо кількість символів у назві перевищує розміри поля, то в списку відображається три крапки, а повна назва виводиться при наведенні курсору.)


2) Блок №2 призначений для вказівки діапазону дат для перегляду розкладу занять.


3) Блок №3 призначений для вказівки періоду індикації вироблених в розкладі змін. Після завдання кількості днів, в сітці розкладу на рожевому фоні будуть відображені заняття, додані або змінені в заданий діапазон часу.


4) У блоці № 4 при наведенні курсору в поле номера пари, з'являється спливаюча підказка з часом початку і закінчення вибраної пари.


5) У блоці № 5 для отримання детальної інформації про обрані заняття (повна назва дисципліни, тип заняття, аудиторія, П.І.Б. викладача, дата додавання пари до розкладу) необхідно виконати клацання лівої кнопки миші у відповідному полі.


Примітка: в одній комірці сітки розкладу може відображатися кілька занять, тому що студенти однієї академічної групи можуть належати до різних віртуальних груп і в один і той же час відвідувати різні дисципліни.