м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Документообіг призначений для ведення журналу документів, що знаходяться у документообігу університету. Вся документація поділяється на певні підвиди (вхідна, вихідна, накази тощо). Залежно від виду документа існує можливість контролю виконання.

Даний модуль володіє всіма функціями необхідними для роботи з великими списками документів.


1) Блок №1 призначений для вибору типу документів, з якими необхідно працювати.


2) Блок №2 призначений для пошуку по всьому списку документів, вибраного типу. Для вибору поля пошуку необхідно поставити галочку навпроти його назви і ввести значення. Можливий пошук по декількох полях.


3) Блок №3 призначений для відображення списку документів. Автоматично до списку відображаються останні 100 записів. Рядок, підсвічений червоним, сигналізує про те, що документ знаходиться на контролі виконання. Рядок, підсвічений синім, сигналізує про те, що документ має прикріплені до нього файли.


4) Блок №4 містить набір кнопок, необхідних для роботи зі списком документів. Для того, щоб скористатися кнопками 'Видалити документ', 'Редагувати документ', 'Прикріпити / Переглянути файл', необхідно попередньо лівою кнопкою миші вибрати документ зі списку. Кнопка 'Роздрукувати' необхідна для друку відображуваного в даний момент в браузері списку документів.