м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Хід прийому документів призначений для відображення інформації приймальної комісії про хід прийому документів в заданий інтервал часу і за вказаним напрямом підготовки і формою навчання. Графік подачі заяв відображає загальну картину прийому абітурієнтів. Сервіс оснащений функцією друку.

Даний модуль призначений для прискорення роботи приймальної комісії ВНЗ. Абітурієнту пропонується віддалено через інтернет заповнити анкету для вступу. Це дозволить зменшити навантаження і скоротити черги у дні подачі документів.


1) Блок №1 призначений для вказівки напряму підготовки, форми навчання, інтервалу дат. Для перегляду більш детальної статистики необхідно поставити галочку навпроти 'Розширена форма'.


2) Блок №2 містить ряд полів, які пропонується заповнити абітурієнту. Символ * біля назви означає, що інформація є обов'язковою для заповнення. Кожне поле містить підказку, уточнюючу що конкретно необхідно вказати.


3) Блок №3 призначений для відображення графіка, що ілюструє динаміку надходження абітурієнтів на обраний напрям підготовки і форму навчання(вісь абсцис - день місяця, вісь ординат - кількість абітурієнтів).