м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Реєстрація абітурієнта призначений для реєстрації абітурієнта у приймальній комісії університету. Анкета містить усі дані про студента, що цікавлять ВУЗ.

Даний модуль призначений для прискорення роботи приймальної комісії ВНЗ. Абітурієнту пропонується віддалено через інтернет заповнити анкету для вступу. Це дозволить зменшити навантаження і скоротити черги у дні подачі документів.
Анкета складається з кількох блоків даних(Особисті дані, Дані абітурієнта, Дані документа, що підтверджує особу, Дані адреси реєстрації та адреси проживання, Дані документа про освіту). У кожному блоці є поля обов'язкові та необов'язкові для заповнення.

Примітка: структура анкета є легко налаштовуваємою. Всі блоки даних і поля, які входять до них, замінні, що дозволяє легко підстроїтися під вимоги будь-якого ВНЗ.


1) У блоці №1 вказується загальний заголовок полів, призначених для збору тієї чи іншої інформації про абітурієнта


2) Блок №2 містить ряд полів, які пропонується заповнити абітурієнту. Символ * біля назви означає, що інформація є обов'язковою для заповнення. Кожне поле містить підказку, уточнюючу що конкретно необхідно вказати.


3) У блоці №3 якщо при заповненні полів була допущена помилка, то в правому верхньому куті поля з'явиться спливаюча підказка.


4) Блок №4 містить кнопку призначену для прискорення процесу заповнення анкети. Коли Дані адреси реєстрації заповненні, можна скористатися цією клавішею для автоматичного заповнення наступного блоку даних - Дані фактичної адреси проживання.


5) Блок №5 призначений для захисту анкети від автоматичного заповнення сторонніми програмами. Для розблокування клавіш під анкетою, необхідно натиснути на стрілку і, не відпускаючи кнопки миші, протягнути її до кінця.