м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Список рекомендованих до зарахування призначений для колірної індикації рекомендованих до зарахування абітурієнтів поточного року за обраним напрямом підготовки, форми навчання та спеціальності. В список включені абітурієнти, що надходять за цільовим напрямом, за олімпіаді, поза конкурсом. В кінці списку знаходиться гістограма, яка ілюструє загальну картину контингенту абітурієнтів. Сервіс оснащений функцією друку.

Даний модуль призначений для перегляду списку рекомендованих до зарахування абітурієнтів поточного року, залежно від вибраного напряму підготовки, форми навчання, спеціальності та деяких додаткових ознак.


1) Блок №1 призначений для вибору необхідного напряму підготовки, форми навчання, спеціальності та деяких додаткових ознак для перегляду списку рекомендованих до зарахування абітурієнтів за вказаними параметрами.


2) Блок №2 призначений для перегляду списку абітурієнтів, розбитого за різними категоріями (абітурієнти, що надійшли на бюджет або контракт, по олімпіадах, за пільгами і т.д.). Зеленим кольором підсвічені абітурієнти, які пройшли за конкурсом. У полі примітка зазначається інформація про зарахування.