м. Харків  info@mkr.org.ua
Авторизація
Русский язык Україньска мова

Коротка інформація про модулі порталу

Сервіс Розклад аудиторій призначений для відображення розкладу занять в певній аудиторії. Сервіс оснащений функцією друку і колірної індикації змінених занять за вказаний проміжок часу.

Даний модуль призначений для перегляду розкладу аудиторій у вказаний проміжок часу. Актуальна інформація надходить з бази даних АСУ університету 'Розклад занять'.


1) Блок №1 призначений для вибору необхідної аудиторії. Для цього потрібно послідовно вибрати назву корпусу, а потім аудиторії. За замовчуванням на екрані відображається перший у списку корпус, перша аудиторія цього корпусу.


2) Блок №2 призначений для вказівки діапазону дат для перегляду розкладу занять.


3) Блок №3 призначений для вказівки періоду індикації вироблених в розкладі змін. Після завдання кількості днів, в сітці розкладу на рожевому фоні будуть відображені заняття, додані або змінені в заданий діапазон часу.


4) У блоці № 4 при наведенні курсору в поле номера пари, з'являється спливаюча підказка з часом початку і закінчення вибраної пари.


5) У блоці № 5 для отримання детальної інформації про заняття в обраній аудиторії (повна назва дисципліни, тип заняття, ПІБ викладача, група, дата додавання пари до розкладу) необхідно виконати клацання лівої кнопки миші у відповідному полі.